My dla Was

Serwis Aktywne Bielsko to informacyjny, reklamowy serwis oferujący pożyteczne informacje dla turystów, a także Bielszczan lubiących korzystać z możliwości rozrywkowych miasta Bielsko-Bałej. Działamy zdecydowanie i sprawnie, pomagając lokalnym firmom wyprować usługi, imprezy, wydarzenia, a także prowadzimy promocję naszego autorskiego szlaku miejskiego.
Wieloletnie doświadczenie i nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu promocji turystyki pozwala nam proponować rozwiązania, które przynoszą oczekiwany efekt.


Chcesz zostać naszym Partnerem?
Jeśli jesteś zainteresowany zostać naszym Partnerem i zaoferować swoje uslugi, a takze skonstruować odpowiednią ofertę zapraszamy do współpracy. Warto za nami współpracować i skorzystać z naszej bazy, a my znajdziemy dla Ciebie zlecenia. Możesz skorzystać tylko z naszej reklamy, lub zlecić nam wszystko kompleksowo, a my przygotujemy Ci konkretne usługi. Rozliczenie polega na jednej miesięcznej fakturze. Nie ma dodatkowych kosztów,a umowa jest prosta bez zawiłych słupków zobowiązań i praw.

Obniżamy koszty
Profesjonalnie przeprowadzony proces promocji i reklamy, to znaczne zmniejszenie kosztów, zwłasza, że Partner płaci tylko za wyniki. Dzięki nam, nie musisz martwić się o koszty, ani formalności. To my utrzymujemy prężnie funkcjonujący dział marketingu i reklamy.

Przyspieszamy proces – oszczędzając czas
Rozumiemy twoje potrzeby. Wiemy, że zależy ci na czasie. Dzięki temu, że zajmujemy się marketingiem i reklamą profesjonalnie, możemy od ręki złożyć ci propozycję. Proces marketingu i reklamy nie polega na szukaniu w ciemno, bo jesteśmy w stanie od razu zaproponować ci propozycję  ekspresowych wyników w Twoim biznesie. Zyskujesz w nas Partnera, unikając nietrafionych działań, ponieważ u nas płacisz za wyniki.

Godni zaufania
Do naszej pracy podchodzimy przygotowując odpowiedni plan, a także określamy wyniki tych działań. Pracujemy zespołowo i inwestujemy w wyniki współpracujących z nami Partnerów. 

Aktywne Bielsko