Lokalne inwestycje naszą siłą

2020-06-07 12:16:43

2020 rok, to dwie dwudziestki, które posuną nas bardzo do przodu, lub cofniemy się bardzo szybko o 20 lat wstecz. To od nas zależy, bardzo dużo, lokalnie, myślenia lokalnego społeczeństwa, a nie globalnego. Jeśli jedna mała lokalna społeczność zorganizuje się i wygra z gospodarką globalną,  w zakresie funkcjonowania lokalnego rynku usług i sprzedaży towarów, to jest to sukces, który będą kopiować wszystkie inne lokalne społeczności.

Globalna gospodarka ulega obecnie bardzo szybkim zmianom, natomiast rynek lokalny bardzo szybko upada. Jeśli sami nie stworzymy lokalnego lobby kapitałowego, aby małe sąsiednie firmy przetrwały na rynku, wkrótce w takim małym mieście jak Bielsko-Biała, pozostaną tylko interesy dużych koncernów, których kapitał skupia się w rękach amerykańskich, niemieckich, rosyjskich i żydowskich. To poniekąd XXI wieczny rozbiór polskiego kapitału.
Czy na pewno na to zgadzacie się?
Może warto spotkać się i omówić możliwości inwestycyjne?
Może masz małą firmę i czujesz zagrożenie, jej egzystencji?
A może masz kapitał, i chcesz go zainwestować, tak, że codziennie masz wpływ i widzisz, jak twoja inwestycja pracuje, wręcz dotykasz ją, czujesz tą inwestycją i sam w niej dokonujesz zakupów lub korzystasz z jej usług. TO NOWY POMYSŁ na INWESTYCJE i przetrwanie dla MAŁYCH BIZNESÓW.